Opcje przeglądania
Producenci

Do zastosowania na placu budowy, w garażu bądź ogrodzie, a także do użycia w domu – agregaty prądotwórcze to nieoceniona pomoc, gdy z niektórych względów brakuje dostępu do prądu. Różnią się wieloma parametrami, które decydują o możliwości zasilania konkretnych sprzętów. Modele czołowych producentów, takich jak m.in. Honda, nadają się tym samym do użytkowania w zróżnicowanych warunkach.

Agregaty prądotwórcze

Agregat Honda EP7000 Agregat Honda EP7000
Producent: Honda
Cena:

9 260,00 zł

szt
zobacz więcej
Agregat prądotwórczy Honda EG4500CLF Agregat prądotwórczy Honda EG4500CLF
Producent: Honda
Cena:

9 249,00 zł

szt
zobacz więcej
Agregat prądotwórczy Honda EM5500CXS2F Agregat prądotwórczy Honda EM5500CXS2F
Producent: Honda
Cena:

13 999,00 zł

szt
zobacz więcej
Agregat prądotwórczy Honda EU10I Agregat prądotwórczy Honda EU10I
Producent: Honda
Cena:

5 060,00 zł

szt
zobacz więcej
EP18000TE EP18000TE
Producent: Honda
Cena:

25 260,00 zł

szt
zobacz więcej

Już teraz zachęcamy do zapoznania się z wieloma rodzajami urządzeń, które przygotowaliśmy w asortymencie naszego sklepu online.

Agregaty prądotwórcze – sprawdź ich parametry i wybierz odpowiedni sprzęt

Zespoły elementów odpowiadające za wytwarzanie prądu dzielą się m.in. ze względu na rodzaj prądnicy. Wśród agregatów prądotwórczych znaleźć można warianty:

  • jednofazowe – napięcie nominalne wynosi 230 V. Dostarczają prąd m.in. do sprzętów AGD, a także źródeł światła. Dzięki temu znajdują zastosowanie w domach jednorodzinnych.
  • trójfazowe – z napięciem o wartości 400 V. To uniwersalne urządzenia, ponieważ działają też w jednofazowym trybie, wykorzystując wówczas część mocy docelowej. Przeznaczone są m.in. do zasilania elektronarzędzi oraz maszyn budowlanych.

Poszczególne z nich różnią się rodzajem silnika i mocą, pojemnością zbiornika paliwa, a także maksymalnym czasem pracy. W przypadku problemu z dopasowaniem konkretnego rozwiązania zachęcamy do kontaktu przed zakupem. Wystarczy powiedzieć nam, w jakich warunkach będzie użytkowany agregat prądotwórczy, a wybierzemy odpowiedni sprzęt do użytku w domu bądź na potrzeby przedsiębiorstwa.

Rozruch i konstrukcja agregatów prądotwórczych

Ważny jest również komfort obsługi urządzeń, na który wpływa m.in. tryb rozruchu. W zależności od indywidualnych preferencji można wybierać spośród sprzętów uruchamianych ręcznie lub automatycznie. Warto też zwrócić uwagę na typ konstrukcji. Agregaty prądotwórcze do domu to najczęściej kompaktowe modele. Dzięki mniejszym wymiarom przenoszenie ich z miejsca na miejsce jest wygodniejsze. Z kolei do prac budowlanych, gdzie wyposażenie przez długi czas znajduje się w jednej lokalizacji, sprawdzają się odpowiedniki stacjonarne.

Wybieraj spośród rozmaitych urządzeń, również z modułami oraz zestawami spawalniczymi, i zadbaj o zapasowe źródło zasilania do wykorzystania w dowolnych warunkach.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl