O FIRMIE

Firma Al-ko została założona w roku 1931 przez Aloisa Kobera, była wówczas niewielkim zakładem zajmującym się obróbką metali w miejscowości Großkötz koło Günzburga. Na przestrzeni swojej działalności od ponad 90 lat firma stała się szanowanym i globalnym przedsiębiorcom wśród niemieckich MŚP, gdzie posiada swoje zakłady o nazwie Gardentech i Automotive. Firma słynie między innymi ze swoich kosiarek zaprojektowanych w Niemczech i produkowanych w Austrii, którymi zajmuje się już od 1966 roku, Hasłem firmy jest „Quality for life” co oznacza Jakość na całe życie i bez wątpienia przejawia się w ich produktach.

 

BOGATA OFERTA...

Sygnaturę marki AL-KO można z naleźć na urządzeniach do pielęgnacji trawnika takich jak kosiarki elektryczne, spalinowe, listwowe, bębnowe, kosy spalinowe, traktorki czy nawet roboty koszące. Nielicząc trawników, firma oferuje także urządzenia do zakładania ogrodów od zera lub ich pielęgnacji, a nawet do odśnieżania choć jednym z najpopularniejszych produktów marki AL-KO stały się agregaty prądotwórcze, które cieszą się szczególnym uznaniem wśród klientów.

 

TECHNOLOGIA

Inżynierowie i informatycy stworzyli także aplikacje AL-KO in touch 4.0, za której pomocą możemy zarejestrować z łatwością swoje każde urządzenie. Dodatkowo takie produkty jak Robolinho możemy za pomocą aplikacji kontrolować, konfigurować, aktualizować i zdalnie serwisować. Aplikacja daje także nam możliwość połączenia się z robotem koszącym, ale też ze zwykłą kosiarką czy z traktorkiem ukazując nam na przykład, ile paliwa zostało w baku, jak długo nasz akumulator będzie jeszcze pracował. Możemy korzystać z programu na smartfonie oraz smartwatchu, ponieważ aplikacja ta jest kompatybilna z Apple Watch iOS oraz Android Wear. AL-KO in touch 4.0 zapewnia również dostęp do urządzeń swoich partnerów IFTTT czy Amazon Alexa.

AL-KO

Kosa spalinowa AL-KO BC 400 B Kosa spalinowa AL-KO BC 400 B
Producent: AL-KO
Cena:

899,00 zł

szt
zobacz więcej
Kosa spalinowa AL-KO BC 500 B Kosa spalinowa AL-KO BC 500 B
Producent: AL-KO
Cena:

1 119,00 zł

szt
zobacz więcej
Kosa spalinowa Solo by AL-KO 126 B Kosa spalinowa Solo by AL-KO 126 B
Producent: AL-KO
Cena:

899,00 zł

szt
zobacz więcej
Kosa spalinowa Solo by AL-KO 130 B Kosa spalinowa Solo by AL-KO 130 B
Producent: AL-KO
Cena:

999,00 zł

szt
zobacz więcej
Kosa spalinowa Solo by AL-KO 140 B Kosa spalinowa Solo by AL-KO 140 B
Producent: AL-KO
Cena:

1 099,00 zł

szt
zobacz więcej
Kosa spalinowa Solo by AL-KO 151 B Kosa spalinowa Solo by AL-KO 151 B
Producent: AL-KO
Cena:

1 199,00 zł

szt
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl