O FIRMIE

Marzenie Soichiro Hondy, pasjonata motoryzacji spełniło się w dniu 24 września 1948 roku, to właśnie w tym dniu firma Honda Motor Company, Ltd oficjalnie pojawiła się na rynku, pracownicy skupili się wówczas na poszukiwaniu innowacyjnych rozwiązań, które zaczęto stosować w produktach tej marki. Przez następne 60 lat Japońska Honda otrzymała status światowego koncernu znanego z najwyższej jakości i niezawodności. Hasło używane w logo firmy „The power of dreams” symbolizuje, że pomimo wyzwań wiara w marzenia pomaga zrealizować każdy pomysł.

 

PRODUKTY

Z początkiem 1993 roku na naszym Polskim rynku pojawiły się pierwsze produkty Hondy w postaci samochodów, trudno się więc dziwić, że kiedy słyszymy „Honda”, pierwszym co przychodzi nam do głowy, są samochody bądź rowery, marka ta jednak zajmuje się także produkcją różnych maszyn i urządzeń ogrodniczych, a nawet motopomp.

 

NIE MA PRĄDU? NIE MA PROBLEMU...

Nasi dotychczasowi klienci z pewnością docenili agregaty firmy Honda, wśród których możemy śmiało przebierać w zależności od naszych potrzeb. Agregaty te możemy zaproponować na przykład jednofazowe ze wbudowanym stabilizatorem napięcia, dzięki czemu możemy podpiąć bez obaw takie urządzenia jak telewizory, laptopy czy wzmacniacze, ale również bez systemu AVR, które świetnie nadadzą się do zasilenia wiertarek, młotów elektrycznych czy szlifierek. Oprócz jednofazowych znajdą Państwo u nas także agregaty trójfazowe dostępne w wersji wyciszonej i niewyciszonej, a nawet agregaty spawalnicze, które zapewnią skuteczne spawanie prądem do 200A.

Honda

Agregat Honda EP7000 Agregat Honda EP7000
Producent: Honda
Cena: 9 260,00 zł
EP18000TE EP18000TE
Producent: Honda
Cena: 25 260,00 zł
  • nowość
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium