O FIRMIE

Należąca do włoskiego koncernu DeLonghi firma Ariete powstała w 1964 roku we Florencji, która jest uznawana za kolebkę kreatywności, błyskotliwości oraz genialnych wynalazków. W sercu słonecznej Toskanii tworzone są przez projektantów Ariete użyteczne oraz estetycznie doskonałe urządzenia AGD. Firma Ariete posiada w swojej ofercie trzy linie produktów, które swoją funkcjonalnością i stylem są rozwiązaniem dla życia codziennego. Linia Vintage wprowadzi niepowtarzalny styl do Twojego domu, natomiast linia Moderna stanie się Twoją domową kolekcją, a kolekcja Party Time będzie idealna na każdą imprezę.

 

TECHNOLOGIE

Ariete, aby ułatwić nam codzienne życie wykorzystuje w swoich produktach wyjątkowe patenty, których ma aż 57. W segmencie urządzeń do czyszczenia, prasowania parowego oraz parzenia kawy Ariete jest liderem na wielu europejskich rynkach. Firma słynie również z wielu genialnych projektów, które cechują się funkcjonalnością, jakością wykonania designem oraz przystępną ceną. Efektem tej pracy jest kilka niepowtarzalnych i wyjątkowych linii produktów.

 

CECHY

Ariete jako firmę cechują innowacyjność, funkcjonalność oraz wzornictwo. Dzięki innowacyjności powstają produkty naprawdę potrzebne w życiu codziennym, co wynika z intuicyjnych i prostych obserwacji, tak aby produkty nie tylko spełniały oczekiwania Klientów, ale i kształtowały trendy we wzornictwie i kolorystyce, aby wpisywały się w gusta ludzi i nadążały za modą. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii w procesach produkcji projektantom udało się uzyskać produkty wzorcowe z odpowiednimi cechami i parametrami dla całej branży AGD. Sekretem firmy Ariete jest intuicja ludzi zaangażowanych w tworzenie produktów. Ich zadaniem jest wprowadzać w życie nowe idee oraz nadawać im konkretną formę. Tworzenie i rozwijanie produktów wprowadzających nową, lepszą jakość i wiele radości w życie zaczyna się od potrzeb klientów.

 

Ariete

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl