O FIRMIE

W 1969 roku powstała firma Samsung i bardzo szybko stała się jednym z największych producentów na rynku koreańskim. Na samym początku dynamiczny rozwój branży elektroniki domowej doprowadził do tego, że pierwsze produkty marki Samsung trafiły na zagraniczne rynki. Przez lata firma w trakcie rozwoju powiększała swój asortyment o telewizory (na początku czarno-białe), o pralki, kuchenki mikrofalowe itd.. Ostatecznie firma stała się przodującą firmą z listy Fortune Global.

 

TECHNOLOGIE

W ostatnich latach firma Samsung rozwinęła i wprowadziła na rynek wiele innowacyjnych technologii, między innymi zaprezentowała pierwszy na świecie 110-calowy ekran w technologii MicroLED, czy też platformy robotyki Samsung Bot, które są opracowywane z myślą o przyszłości sztucznej inteligencji. Samsung wprowadził na rynek również modele smartfonów Galaxy Z Flip i Galaxy Z Fold o innowacyjnej składanej konstrukcji, a także inne modele obsługujące sieć 5G. Ponadto firma opublikowała opracowania dotyczące sieci 6G. W strefie AGD firma poczyniła również duże postępy, rozszerzając na rynek globalny produkty z wyjątkowej linii Bespoke

 

CECHY

Wartościami jakie definiują markę Samsung, są przede wszystkim ludzie, którzy ją tworzą, to dzięki nim firma może się rozwijać i odnosić sukcesy na skalę światową, a dzieje się tak, ponieważ Samsung zapewnia swoim pracownikom możliwości rozwoju potencjału. Poza tym firma dąży do doskonałości, zobowiązując się do tworzenia najlepszych produktów i usług dla swoich odbiorców. W tym wszystkim firma nie zapomina o etyce, która jest podstawą we wszystkich działaniach i w tym celu kieruje się własnym kompasem moralnym, pozwalającym w sposób uczciwy i przejrzysty pracować z szacunkiem dla wszystkich zainteresowanych stron.

Samsung

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium