O FIRMIE

Nasza polska firma Kernau jest marką z wieloletnim doświadczeniem na rynku artykułów gospodarstwa domowego. Swoją wysoką pozycję w branży firma zawdzięcza sumiennemu i systematycznemu odpowiadaniu na potrzeby swoich polskich klientów oraz zgromadzonej przez pokolenia wiedzy i tradycji. Misją firmy niewątpliwie jest przypomnieć nam o tym, jaka jest prawdziwa istota urządzeń AGD w naszych mieszkaniach i domach oraz ograniczenie wszechobecnego dziś konsumpcjonizmu, przy jednoczesnym promowaniu minimalizmu i ograniczeniu chaotycznego zaspokajania sztucznych potrzeb, w związku z czym firma przede wszystkim oferuje sprzęty wyposażone w potrzebne funkcje takie, z których klienci rzeczywiście korzystają. Projektanci w ten sposób chcą przypomnieć swoim klientom, że dobrze jest zwolnić, zadbać o bliskich oraz siebie, zamiast otaczać się rzeczami, przez które zapominamy, co jest tak naprawdę ważne.

 

PRODUKTY

Kernau jest marką bardzo rozbudowaną pod kątem asortymentu z uwagi na ilość dostępnych urządzeń. Od małych AGD jak czajniki, tostery lub odkurzacze dostaniemy tu porządny sprzęt z dużego AGD jak, lodówka, płyta indukcyjna, pralka, zmywarka, zamrażarka czy okap. RTV w postaci telewizorów o różnych parametrach, oprócz tego w odróżnieniu od konkurencyjnych firm znajdziemy szeroki wybór zlewów czy baterii granitowych, czy stalowych docenionych już przez ogromną liczbę klientów.

 

CECHY

Poza ważnej dla firmy kwestii, jakim jest wygodne sterowanie i użytkowanie produktów, Kernau dzięki 30-letniemu doświadczeniu stawia również na ekologię, dlatego też produkty z logo Kernau wyróżniają się niskim zużyciem wody oraz prądu w celu ochrony nie tylko środowiska naturalnego, ale też portfelów swoich klientów. Partnerstwo z fabrykami nie tylko w Polsce, ale też w Niemczech, Francji, Hiszpanii i Włoszech pozwala utrzymać najwyższą klasę swoich produktów nie tylko w kwestii specyfikacji technicznej urządzeń, ale też wzornictwa i walorów estetycznych.

Kernau

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium