O FIRMIE

W 1969 roku, kiedy na świecie dużo się działo, na japońskim rynku pojawia się firma Sencor , z wolnego tłumaczenia marka tysiąca serc. W logo firmy pojawił się jeden z najbardziej znaczących symboli dla Japonii, kraju wschodzącego słońca, którym jest małe czerwone słońce. Dla firmy ten symbol stał się zobowiązaniem, ponieważ jakość produktów jest porównywana z większością najlepszych światowych marek.

 

TECHNOLOGIE

Siłą napędową od początku istnienia firmy była technologia. Podczas kryzysu nafowego na świecie w 1970 roku firma Sencor rosła w siłę dzięki domenie marki jaką była jakość produktów. W sektorze elektronicznym produkty Sencor wyróżniały nie tylko różnorodność i innowacyjność, ale również desidn, kolorystyka, unikalność właściwości i dostępności dla każdego człowieka. Sencor szybko wprowadzał różne rewolucyjne technologie zwłaszcza w zakresie magnetofonów i odtwarzaczy stereo. Taką technologią była np. funkcja „wstecz” w magnetofonach kasetowych lub wprowadzenie nowego produktu jakim było radio samochodowe z funkcją stereo i odtwarzaczem kasetowym.

 

CECHY

Po za technologią, jakością i innowacyjnością ważną cechą marki Sencor było wspomniane serce, ponieważ twórcy pragnęli aby używanie ich produktów sprawiało ludziom radość. W tym celu tworzone produkty miały mieć oryginalny i interesujący wygląd, a po za tym miały one być łatwe w obsłudze, aby to osiągnąć oferowano ludziom różne wariacje kolorystyczne, tak żeby dać użytkownikom możliwość indywidualizacji i tym samym utworzenie więzi między człowiekiem a technologią. Motto, które przyświeca marce do dziś od samego początku brzmi „Dlaczego człowiek nie powinien czerpać radości ze swoich urządzeń elektronicznych?”.

Sencor

Słuchawki Sencor SEP255PK Słuchawki Sencor SEP255PK
Producent: Sencor
Cena:

49,00 zł

szt
zobacz więcej
Mikser ręczny Sencor SHM5207SS Mikser ręczny Sencor SHM5207SS
Producent: Sencor
Cena:

149,00 zł

szt
zobacz więcej
Radiomagnetofon Sencor SPT3907W Radiomagnetofon Sencor SPT3907W
Producent: Sencor
Cena:

329,00 zł

szt
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl