O FIRMIE

W 2010 roku na polskim rynku pojawiła się firma Krüger&Matz i od tamtego czasu ciągle pracuje nad wzbogaceniem gamy swoich produktów, tak aby sprostać potrzebom i wymaganiom klientów. Jej założycielem jest Michał Leszek, który od początku stawia firmie cel, którym jest nie tylko tworzenie optymalnych i dostępnych dla wszystkich rozwiązań technologicznych, ale również nowych kierunków rozwoju.

 

TECHNOLOGIE

Firma Kruger&Matz wraz z rozwojem technologii prezentowała swoje produkty na różnych międzynarodowych targach, m.in. w Barcelonie oraz Hanowerze. Produkty są dostępne w sprzedaży na wielu europejskich rynkach i cieszą się popularnością wśród klientów. Wśród urządzeń produkowanych przez firmę znajdują się między innymi urządzenia mobilne, które znajdą zastosowanie w każdej sytuacji, np. połączenie tabletu do rozrywki z klawiaturą do pracy lub też wygodny w obsłudze smartfon z funkcją dual SIM oraz akcesoria do tych urządzeń, np. słuchawki, których wybór jest bardzo szeroki ze względu na rodzaj słuchawek w zależności od potrzeb (modele nauszne, dokanałowe, przewodowe itd.). Ponadto firma produkuje również telewizory, nie tylko proste, ale również te z bardziej zaawansowaną technologią smartTV oraz jakością 4k UltraHD oraz sprzęt audio, dzięki któremu można poprawić jakość brzmienia telewizora lub po prostu posłuchać muzyki w zaciszu domu.

 

CECHY

Głównymi cechami marki Kruger&Matz są zarówno szeroka gama oferowanych produktów, które są zgodnie z domeną firmy dostępne dla każdego, a które są doceniane przez użytkowników, o czym świadczą nie tylko opinie zadowolonych użytkowników, jak również nagrody, które firma otrzymała na przestrzeni lat. Są między nimi godło Odkrycie Roku 2013, Złoty Bell od czytelników magazynu Mobility, czy też Złoty AS IT magazynu Reseller News w kategorii Debiut Roku oraz godło Dobra Marka.

Kruger&matz

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium