O FIRMIE

Firma ASKO jest na rynku od ponad 70 lat, na początku podbijała rynek jako szwedzka firma sprzedająca duże AGD z siedzibą w Västergötland. Założona w 1950 roku przez Karla-Erika Anderssona firma nabywała doświadczenia w produkcji swoich urządzeń, Obecnie jednak jest ona własnością Gorenje Goup, dalej sprzedając swoje produkty na terenie Szwecji i wielu innych państw pod marką Cylinda i ASKO. Firma Asko nadal jednak jest producentem urządzeń z górnej półki, starannie wykonanych i takich, które mają posłużyć nam wiele długich lat.

 

PRODUKTY

Produkty firmy cechuje elegancki szwedzki minimalizm a przy tym funkcjonalność, Asko oczywiście skupia się na produkcji takich urządzeń jak okapy, ekspresy do kawy, piekarniki, lodówki, zmywarki, pralki, z których niewątpliwie słynie czy szuflady do podgrzewania i pakowania próżniowego, ale w ofercie znajdują się także akcesoria kuchenne, a każdy z wymienionych produktów, posiada swoją oryginalną technologię, która wyróżnia produkty tej firmy na tle zróżnicowanego rynku AGD.

 

TECHNOLOGIE

Mimo, iż marka ASKO w Polsce nie jest jeszcze tak popularna, jak niektóre konkurencyjne firmy, to nie sposób odmówić ASKO ich innowacyjności, o czym świadczą takie produkty jak „Ukryty pomocnik”, jest to specjalna szuflada na pranie, oprócz tego istnieje też wariant z wysuwaną deską do prasowania. W ofercie mamy też między innymi szafy suszące, które są następnym krokiem po zwykłych suszarkach do prania, zużywają one mniej prądu i są wydajniejsze, ponadto możemy ich używać nawet to skórzanych ubrań czy gumowych butów.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl