Fotowoltaika

Fotowoltaika w ie !!!

 

Z roku na rok energia elektryczna drożeje przebijając kolejne psychologiczne bariery. Rachunek za energię elektryczną zaczyna być coraz większym składnikiem domowego budżetu.

Wychodząc na przeciw naszym klientom postanowiliśmy uruchomić sprzedaż wraz z usługa montażu gotowych instalacji fotowoltaicznych.

Rynek fotowoltaiczny jest ogromny,co roku pojawiają się nowe wydajniejsze rozwiązania, wychodząc na przeciw naszym klientom postanowiliśmy podchodzić do nich indywidualnie. Wyróżnia nas to na tle konkurencji która oferuje gotowe oparte na uniwersalnych zestawach rozwiązania fotowoltaiczne. Nasze rozwiązania są przygotowywane pod każdego z klientów wedle jego indywidualnych potrzeb oraz możliwości technicznych, wielokrotnie okazują się one dużo tańsze niż gotowe rozwiązania dostępne na rynku. Każda inwestycja poprzedzona jest wnikliwa analizą potrzeb klientów popartą wykonaniem symulacji produkcji i opłacalności inwestycji.

 

W naszych instalacjach operujemy na najlepszych rozwiązaniach znanych i powszechnie szanowanych marek, pozwala nam to na zapewnienie niezawodności i wieloletniej wysokiej sprawności oferowanych rozwiązań.

 

Do tej pory nasze instalacje wytworzyły 124,5 MWh !!!

 

Już dziś dołącz do grona naszych zadowolonych klientów

Zadzwoń i umów się na nie zobowiązyjące spotkanie które pomoże ci zdecydować czy fotowoltaika jest dla ciebie opłacalną inwestycją.

 

504 504 520

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl