LIFE'S GOOD

Firma LG electronics, jest pionierem w urządzeniach AGD i RTV, założono ją w roku 1958 roku, w Korei południowej na początku pod nazwą Goldstar jednak w 1995 roku firma zmieniła nazwę na tę znaną już dziś na całym świecie. Firmie zawdzięczamy opracowanie pierwszego na świecie modemu mobilnemu LTE, a w 2009 roku firma stała się drugą co do wielkości marką telewizorów na świecie. Do osiągnięć firmy należy też między innymi wprowadzenie na rynek telewizora OLED 4K.

 

BOGATY WYBÓR

Niewątpliwie najpopularniejszymi produktami firmy LG Electronics są znakomite telewizory z bogatą technologią i pięknym obrazem, oprócz nich w ofercie znajdują się także smartfony, wieże grające i radia oraz zaawansowane urządzenia AGD takie jak lodówki, zmywarki czy pralki jedne z najlepszych na rynku. Nie licząc też inteligentnych systemów domowych, LG zajęło się także produkcją małego AGD w postaci odkurzaczy, oczyszczaczy powietrza czy kuchenek mikrofalowych.

 

TECHNOLOGIA

Jednym z osiągnięć firmy jest aplikacja Thinq, która ma możliwość połączenia się z wieloma produktami marki LG. Aplikacja jest dostępna zarówno na system Android, jak i na systemy telefonów Apple dzięki niej możesz zarządzać wieloma urządzeniami, jedną z wielu korzyści jest także informowanie przez urządzenia, jeśli coś przestałoby prawidłowo działać. Inną technologią, jaką udało się wdrożyć do swoich urządzeń, są na przykład piloty Magic Thinq, za pomocą których możemy sterować telewizorem nie tylko za pomocą głosu, ale także gestem.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl