O FIRMIE

Marki Apple w dzisiejszych czasach chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Firma założona w 1976 roku wprowadziła na rynek drugi po Altair 8800 złożony komputer, od tamtej pory wyprodukowali oni całą masę produktów, które kojarzą się nam z prestiżem z uwagi na dużo wyższe ceny produktów takich jak smartfony po kilka tysięcy złotych czy najdroższy komputer Mac Pro w najdroższej swojej konfiguracji o niewyobrażalnie dobrych parametrach na koniec roku 2022 kosztował bezpośrednio u producenta aż 321 497,98 zł, trzeba jednak przyznać, że jest to sprzęt używany przez najbardziej zaawansowane firmy, a nie przez pojedynczego klienta. Amerykański kolos jest dziś uważany, za jedną z najsilniejszych marek na arenie międzynarodowej, choć marka ma swoich zwolenników i przeciwników, to nie można jej odmówić profesjonalizmu, kreatywnego podejścia do swoich urządzeń i poczucia estetyki. Firma angażuje się także do wielu akcji społecznych w niesieniu pomocy na przykład poprzez wpłacanie darowizn czy wolontariuszy na całym świecie.

 

PRODUKTY

Apple najbardziej słynie dziś ze swoich smartfonów o nazwie Iphone, modeli telefonu wyszło już naprawdę dużo od 2007 do obecnie najnowszego Iphone 14 w różnych wariantach, oprócz telefonów i komputerów na swoim autorskim systemie IOS firma wypuściła na rynek swoje tablety - Ipady, zegarki elektroniczne - Apple Watch'e czy słynne słuchawki Air Pods. Firma zajmuje się także tworzeniem wielu programów i aplikacji ułatwiających pracę w różnych dziedzinach oraz serwisów internetowych.

 

TECHNOLOGIE

Firma jest znana ze swojej innowacyjności, projektanci wymyślają coraz nowsze urządzenia, które mają nam ułatwić funkcjonowanie, jednym z ciekawszych produktów wymyślonych przez firmę apple jest tak zwany AirTag, niewielkie urządzenie o średnicy prawie 32 mm, które możemy przyczepić do kluczy, wrzucić do torebki kurtki i zlokalizować w aplikacji, urządzenie jest wodoodporne, więc jeśli w pośpiechu klucze od domu wpadną gdzieś do kałuży, telefon pomoże nam je namierzyć. Jeśli urządzenie jest oddalone od nas o parę kilometrów, możemy ustawić je jako zaginione, w momencie, kiedy ktoś z aplikacją zbliży się do urządzenia, zostaniemy powiadomieni o lokalizacji, jeśli zostanie przez kogoś znalezione, i stuknie w telefon z funkcją NFC, wyświetlą mu się nasze dane kontaktowe, aby mógł nas znaleźć.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl