Producenci

Stacja pogodowa Blaupunkt WS50WH APP

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 48 godzin
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 389,00 zł 389.00
ilość szt

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Twoje domowe i mobilne centrum meteorologiczne.
Dzięki współpracy z aplikacją mobilną TUYA Smart wszelkie dane o temperaturze i wilgotności w Twoim domu możesz sprawdzać na smartfonie, niezależnie od tego, gdzie w danej chwili jesteś.

Po podłączeniu do lokalnej sieci Wi-Fi stacja pogodowa WS50WH APP będzie na bieżąco aktualizowała prognozę pogody na kolejne 5 dni, pobierając dane z Internetu.

Urządzenie posiada też wbudowany czujnik temperatury i wilgotności dzięki czemu będziesz na bieżąco informowany o sytuacji termicznej w swoim domu. Dołączony bezprzewodowy czujnik zewnętrzny dostarczy Ci odpowiednich danych o temperaturze i wilgotności na zewnątrz.

W aplikacji mobilnej możesz również ustawić alerty ostrzegające o przekroczeniu zadanej temperatury oraz ustawić budzik na wszystkie dni tygodnia. Otrzymasz również raporty w formie wykresów na temat tego, jak kształtowały się wartości temperatury i wilgotności danego dnia czy miesiąca.

Jest Wi-Fi, jest zabawa!
WS50WH APP to stacja pogodowa, która dzięki połączeniu z domową siecią Wi-Fi i współpracą z aplikacją TUYA SMART może na bieżąco aktualizować prognozę pogody na najbliższe 5 dni. Wystarczy, że swoim smartfonem zeskanujesz odpowiedni kod QR, który dostępny jest zarówno w instrukcji obsługi, jak i na pudełku i pobierzesz aplikację TUYA SMART. Następnie włącz stację i uruchom funkcję wyszukiwania sieci Wi-Fi w stacji pogodowej, naciskając przycisk na górnym panelu obudowy. Teraz otwórz aplikację i wykonaj konfigurację, która opisana jest w instrukcji obsługi. Po poprawnym sparowaniu stacja pogodowa pobierze dane z Internetu i wyświetli je na wyświetlaczu. Na bieżąco aktualizowane są dane dotyczące prognozowanej najwyższej i najniższej temperatury, indexu UV oraz graficznej prognozy pogody. Pamiętaj, że stacja współpracuje z siecią Wi-Fi 2,4 GHz lub siecią hybrydową 2,4/5 GHz, nie obsługuje natomiast sieci 5 GHz.


TUYA SMART jest smart.
W aplikacji TUYA dostępne są dane z czujników temperatury i wilgotności podłączonych do stacji pogodowej WS50WH APP – możesz te dane sprawdzać nawet jeśli nie jesteś w zasięgu domowej sieci Wi-Fi. Stacja pogodowa przesyła te informacje za pomocą połączenia z routerem a Ty odczytujesz je w aplikacji TUYA SMART połączonej do Internetu w dowolnym miejscu. Wyjechałeś na wakacje, ale chcesz sprawdzić jakie warunki meteo panują w Twoim domu – nic prostszego! Zerkasz do aplikacji i wszystko wiesz.

Termometr i higrometr zawsze pod ręką!
WS50WH APP posiada wbudowany czujnik do pomiaru temperatury i wilgotności wewnątrz pomieszczenia, w którym jest zaaplikowana. Dodatkowy, dołączony do zestawu, bezprzewodowy czujnik może dokonywać pomiarów na zewnątrz, lub w dowolnie wybranej lokalizacji. Dane dotyczące pomiarów zarówno temperatury, jak i wilgotności są na bieżąco aktualizowane i wyświetlane na wyświetlaczu LCD, wbudowanym w stację pogodową*. Dodatkowo urządzenie posiada pamięć pomiarów najniższych i najwyższych wartości zarówno temperatury jak i wilgotności, które resetują się automatycznie podczas rozpoczęcia się kolejnej doby. Wartości temperatury mogą być wyświetlane albo w stopniach Celsjusza albo stopniach Farenheita.

Pomiary z jednego czujnika to za mało?
Nie ma problemu. Stacja obsługuje do trzech czujników zewnętrznych, tak więc do dołączonego do zestawu sensora, możesz dokupić dodatkowe dwa opcjonalne czujniki Blaupunkt ACC20WS, ustawić je na odpowiednich kanałach (czujniki posiadają 3 kanały, przełączane manualnie), tak aby sygnały wzajemnie się nie zakłócały i zaaplikować je gdzie tylko chcesz. Potrzebujesz monitorować temperaturę i wilgotność w sypialni, garażu czy przydomowej spiżarni – nic prostszego, pozostaw tam czujnik a wartości pomiarów odczytasz na ekranie stacji pogodowej WS50WH APP, a dzięki wbudowanym w opcjonalne czujniki ACC20WS wyświetlaczom LCD wartość temperatury i wilgotności sprawdzisz też tam, gdzie je postawisz.

Która godzina, który dziś dzień?
Na ekranie LCD dostępny jest również zegar, który może wyświetlać aktualną godzinę w formacie zarówno 12, jak i 24 godzinnym. Dzięki temu stacja pełni również funkcję przydatnego zegarka. Obok zegara dostępny jest też kalendarz, który poinformuje Cię o tym, który aktualnie jest dzień miesiąca i jaki jest dzień tygodnia. Nazwy dni tygodnia dostępne są w siedmiu językach (DE, EN, FR, IT, SP, DU i DA) i mogą być zmienione podczas ustawiania kalendarza.

Halo! Pobudka!
Stacja pogodowa WS50WH APP posiada też funkcję alarmu ustawianego w aplikacji TUYA SMART, więc jeśli potrzebujesz wcześniej wstać, po prostu ustaw godzinę, o której chcesz, aby włączył się alarm i śpij spokojnie. Alarm włączy się automatycznie, a jeśli będziesz chciał pospać jeszcze chwilę dłużej, włącz funkcję drzemki, a alarm włączy się ponownie za 5 minut. Alarm realizowany jest za pomocą sygnału dźwiękowego, który trwa przez 2 minuty – to wystarczająco długo, aby obudzić nawet największego śpiocha. Alarmu możesz również używać nie tylko do pobudki – możesz traktować go jako przypomnienie o jakichś ważnych wydarzeniach w ciągu dnia, których nie chcesz przegapić.

 

„Puff jak gorąco! Uff jak gorąco!”
Znasz to uczucie, gdy jest Ci gorącą a kaloryfer wciąż grzeje bez opamiętania? Albo jest Ci ciągle zimno, bo nie włączyłeś ogrzewania. Aby kontrolować odpowiednią temperaturę w pomieszczeniu, w aplikacji TUYA SMART połączonej ze stacją pogodową WS50WH APP możesz ustawić alarmy, które będą Cię ostrzegały o przekroczeniu wcześniej ustawionych zakresów temperatury – zarówno dla wbudowanego w stację czujnika, jak i dla czujników zewnętrznych połączonych ze stacją. Działa to tak – ustawiasz na przykład zakres temperatury dla czujnika wewnętrznego w przedziale od 19 stopni do 23 stopni i jeśli powietrze nagrzeje się powyżej lub schłodzi poniżej tego zakresu, to w stacji pogodowej pojawi się sygnał dźwiękowy oraz wskazania temperatury będą migać na wyświetlaczu. Taka przypominajka pomoże Ci zapobiec przegrzewaniu lub wychłodzeniu pomieszczenia – prawda, że przydatne? Dla czujników zewnętrznych możesz również ustawić graniczne wartości, które ostrzegą Cię przed ekstremalnie niską lub wysoką temperaturą na zewnątrz lub w pomieszczeniu, w którym te czujniki umieścisz.

Oh jak komfortowo!
Komfort termiczny w pomieszczeniu to bardzo ważna sprawa, która ma wpływ na nasze samopoczucie ale i na różne przedmioty znajdujące się w naszym domu. Gdy jest zbyt wilgotno, może dojść do wykwitu pleśni i grzybów, a w mieszkaniu może unosić się nieprzyjemny zapach. Zbyt wysoka wilgotność może również doprowadzić do uszkodzenia różnych urządzeń elektronicznych w naszym mieszkaniu. Z kolei zbyt suche powietrze, może mieć negatywny wpływ na nasze zdrowie. Dlatego warto zadbać o najbardziej odpowiednie warunki, a w tym pomoże wskaźnik poziomu komfortu termicznego, który pokazuje na ekranie stacji pogodowej WS50WH APP kiedy w pomieszczeniu jest zbyt sucho, kiedy zbyt wilgotno i kiedy jest najbardziej optymalnie.

Wyświetlacz LCD! – ściemniasz? Pewnie, że ściemniam.
Stacja pogodowa WS50WH APP wyposażona jest w wysokiej jakości kolorowy wyświetlacz LCD, który posiada funkcję ściemniania – i nie, on nie oszukuje, tylko zmienia jasność podświetlenia i co ważne nie robi tego sam. Ty decydujesz kiedy przyciemnić wyświetlacz, aby nie raził lub żeby był bardziej widoczny.

 

Zasilanie.
Stację pogodową WS50WH APP podłączysz do gniazdka za pomocą dostarczonego zasilacza 5V 1200mA, a bezprzewodowy czujnik zewnętrzny dwiema bateriami typu AA, które znajdują się w zestawie. Aby stacja zapamiętywała ustawienia, podczas przerwy w dostawie prądu, potrzebujesz dokupić 3 baterie AA i je zainstalować w komorze zlokalizowanej na tylnej ściance obudowy! Stacja może działać bez tych baterii, tylko po wystąpieniu przerwy w zasilaniu będziesz znów musiał wprowadzić odpowiednie ustawienia. Te opcjonalne baterie mogą służyć również jako alternatywne źródło zasilania, gdy zabierzesz stację na działkę, na której nie masz dostępu do prądu. Przy zasilaniu bateryjnym wyświetlacz będzie się automatycznie wygaszał po upływie około 10 sekund w celu oszczędzania baterii.

Dodatkowo na ekranie LCD dostępne są wskaźniki poziomu naładowania baterii, tak abyś wiedział kiedy baterie są na wyczerpaniu i żebyś je w porę wymienił.

Postawić, czy zawiesić?
Zrób tak, jak Tobie pasuje najbardziej. Obudowa stacji została tak zaprojektowana, że całe urządzenie można postawić na stole, biurku czy parapecie, jak również zawiesić na ścianie, ponieważ w tylnej jej części dostępny jest otwór na haczyk, a przewód zasilający poprowadzony jest w specjalnym kanale, który nie utrudnia takiego montażu. Dołączony w zestawie czujnik bezprzewodowy również ma możliwość zarówno postawienia jak i powieszenia. Należy pamiętać, aby czujnik umieścić w miejscu osłoniętym od wiatru i deszczu oraz zacienionym, bez bezpośredniego działania promieni słonecznych, które mogą niekorzystnie wpływać na odczyt wartości temperatury i wilgotności.

Główne cechy:

 • Obsługa Wi-Fi – do połączenia z Internetem i bieżącej aktualizacji prognozy pogody
 • Współpraca z aplikacją TUYA SMART – do obsługi i zdalnego sprawdzania danych
 • Termometr i higrometr – pomiar bieżącej temperatury i wilgotności zarówno wewnątrz pomieszczenia, jak i na zewnątrz.
 • Pamięć dobowych pomiarów najwyższych i najniższych wartości temperatury i wilgotności
 • Graficzna prognoza pogody na 5 kolejnych dni – dostępne piktogramy zapowiadające pogodę w wielu różnych wariantach.
 • Wskaźnik indeksu UV – do pokazywania poziomu promieniowania ultrafioletowego emitowanego przez Słońce danego dnia, w określonym miejscu
 • Zegar i kalendarz – dostępny format 12/24 godzinny i nazwy dni tygodnia w 7 językach
 • Kolorowy wyświetlacz LCD o wymiarach 168×91 mm z funkcją regulacji poziomu jasności
 • Alarm z funkcją drzemki – do budzenia lub przypominania o ważnych wydarzeniach
 • Wskaźnik komfortu termicznego – do monitorowania odpowiedniej wilgotności w pomieszczeniu
 • Alerty temperaturowe – przydatne do utrzymywania odpowiedniej temperatury w pomieszczeniu oraz alarmowaniu o ekstremalnie niskich lub wysokich temperaturach na zewnątrz.
 • Zasilanie sieciowe i opcjonalnie bateryjne – dołączony zasilacz 5V 1200mA (zasilanie bateryjne 3xAA – nie załączone w zestawie)
 • Możliwość zawieszenia i postawienia


Zakresy pomiarów:

 • Zakres pomiaru temperatury wewnętrznej: -10 ~+50 ℃ / 14 ~122 ℉.
 • Zakres pomiaru temperatury zewnętrznej: -30~+60 ℃ / -22~140℉.
 • Zakres pomiaru wilgotności wewnętrznej i zewnętrznej: 1%-99%


Wymiary i wagi:

 • Wymiary urządzenia: 200 x 29 x 130 mm
 • Wymiary wyświetlacza: 168 x 91 mm
 • Waga netto urządzenia: 0.334 kg
 • Wymiary czujnika: 38 x 19 x 100 mm
 • Waga netto czujnika: 0.032 kg


Zawartość opakowania:

 • Stacja pogodowa – 1 szt.
 • Bezprzewodowy czujnik zewnętrzny – 1 szt.
 • Baterie AA – 2 szt.
 • Zasilacz sieciowy – 1 szt.
 • Instrukcja obsługi – 1 szt. (zawiera języki EN, PL, CS, SK, LT, LV, ET, HU, BG, RO, EL, HR, SL)

  * Dokładność pomiarów: temperatura: +/- 1 ℃ w zakresie od 0 do 50 ℃ i +/- 1,5 ℃ poza tym zakresem | wilgotność: +/- 5% w zakresie od 40 do 70 % i 8% poza tym zakresem

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl