Nóż Zwieger Black Stone Obsidian do plastrowania 20 cm
Wystaw opinię o produkcie
BLACK STONE to nowa, ekskluzywna linia noży wykonanych z najwyższej jakości niemieckiej stali nierdzewnej o symbolu X50CrMoV15, której twardość sięga aż 56 HRC. Ostrze zostało przygotowane z kilkunastu warstw stali, a następnie hartowane w wielostopniowym procesie temperaturowym regulowanym komputerowo, co sprawia, że noże są niezwykle trwałe i wytrzymałe.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Ceny podane bez kosztów dostawy.
Kod produktu: 374372
Kod kreskowy: 5903357374372
Zapytaj o produkt

Administratorem danych osobowych jest GROS Tokarski Władysław. Przetwarzamy je w celu przesłania odpowiedzi na zapytanie. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.
Opis
BLACK STONE – nóż do plastrowania 20 cm
Dodatkowo ostrze zostało poddane poczwórnemu systemowi ostrzenia, który gwarantuje bardzo wysoką ostrość i możliwość długotrwałego użytkowania bez konieczności ponownego ostrzenia. Na uwagę zasługuje również oryginalna, wykonana z tworzywa ABS, doskonale wyprofilowana rękojeść zapewniająca ergonomię i wygodę krojenia. Zarówno precyzja wykonania, jak i efekt wizualny stanowią o wyjątkowości noży BLACK STONE, które zaspokoją oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.
- Materiał – niemiecka stal nierdzewna X50CrMoV15 o twardości 56 HRC + tworzywo ABS
- Ostrze – wytrzymałe, wyjątkowo ostre dzięki poczwórnemu, fabrycznemu systemowi ostrzenia, o twardości 56 HRC
- Rączka – dwukolorowa, ergonomiczna, wykonana z najwyższej klasy tworzywa ABS
- Bolster – specjalnie zaprojektowana nasada ułatwiająca docisk ostrza do potrawy i potęgująca efekt krojenia
Opinie
Jeśli dodałeś/-aś recenzję, a nie pojawiłą się na liście, być może oczekuje na moderację.