Płatności

Dostępne formy płatności:

  Płatność przelewem

Płatność przelewem w dowolnej placówce banku lub oddziale pocztowym. Należy pamiętać że wysyłka nastąpi dopiero po zaksięgowaniu wpłaty na nasze konto - co w skrajnych przypadkach wpłat na poczcie może zająć do 7 dni roboczych.

 
  Płatność za pobraniem

Płatność gotówką bezpośrednio u kuriera, należy mieć odliczoną kwotę - kurier nie ma obowiązku posiadania przy sobie drobnych. Obok szybkich płatności najszybsza forma realizacji zamówienia - zamówiony towar zostaje spakowany niezwłocznie po potwierdzeniu zamówienia.

 
Płatność BLIK Płatności BLIKIEM są wygodne i bezpieczne - podajesz kod BLIK i zatwierdzasz transakcję PINem w aplikacji bankowej. Nie musisz logować się do bankowości internetowej, przepisywać haseł SMS lub danych karty płatniczej. Wszystko, czego potrzebujesz, to telefon z aplikacją mobilną Twojego banku.  
  Płatności Shoper System szybkich płatności Shoper obsługiwanych przez BlueMedia pozwala na szybkie i wygodne płatności online obsługiwane przez jednego z największych pośredników w płatnościach online.  

Poniżej znajduje się ikonografika przedstawiająca wszystkie metody płatności obsługiwane przez nasz sklep

Akceptowane formy płatności

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl